logo
Koncerty
Booze & Glory
The Analogs
2022-10-04
Skin

Świąteczna trasa koncertowa Booze & Glory


Świąteczna trasa koncertowa Booze & GloryFoto: facebook.com/boozeandgloryofficial

Street-punkowa ekipa Booze & Glory ponownie w Polsce. Niezwykle charakterystyczna grupa, sympatyzująca mocno z klubem West Ham United, znana z melodyjnych riffów, mnogości singalongów i niezwykle chwytliwych tekstów, zapowiada świąteczną trasę, podczas której kapela nie ominie naszego kraju.

Muzycy dobrze znani przez polskich fanów, podbili ich serca m.in. na głównej scenie Pol’and’Rock Festival w 2018 roku, będąc na fali wznoszącej po wydaniu rewelacyjnego albumu "Chapter IV" w legendarnej wytwórni Burning Heart Records. Od tamtego czasu zespół zagrał setki koncertów na całym globie, a na swoje trasy zapraszali ich muzycy z Dropkick Murphys czy The Broilers.

Dyskografię Booze & Glory zamyka album “Hurricane” z 2019 roku, a nowe single z tego roku, czyli “C’est La Vie” i ”The Streets I Call My Own” pokazują, że zespół wciąż się rozwija i szykuje dla nas nowy materiał.  

Booze & Glory w Polsce - daty, bilety

Muzycy z Booze & Glory wystąpią w następujących terminach:

  • 08 grudnia 2022 - Kraków - Zaścianek
  • 09 grudnia 2022 - Sosnowiec - Komin Music Cafe
  • 10 grudnia 2022 - Warszawa - VooDoo Club

Gościnnie na wszystkich koncertach wystąpi legendarna, złotowska ekipa 1125, której płyty zdefiniowały gatunek hardcore w Polsce, a dziś są jednym z najstarszych przedstawicieli gatunku. Ponadto w Sosnowcu na scenie usłyszymy legendę polskiej sceny street punk, The Analogs.

Wejściówki na koncerty w Krakowie oraz Warszawie dostępne u WiniaryBookings, natomiast na wydarzenie w Sosnowcu na KupBilecik. Bilety kolekcjonerskie w cenie 79 PLN znajdziecie tutaj.

Przełożony koncert Booze & Glory we Wrocławiu

19 listopada 2022 we Wrocławiu w klubie Stary Klasztor odbędzie się przełożony koncert Booze & Glory ze stycznia. Na scenie wystąpią również zespoły Karcer oraz Zbeer. Więcej info w osobnym wpisie.