logo
Newsy
Five Finger Death Punch
2022-04-05
Skin

Zespół Five Finger Death Punch ukończył prace nad 9. albumem


Zespół Five Finger Death Punch ukończył prace nad 9. albumemFoto: facebook.com/fivefingerdeathpunch

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych muzycznych marek Five Finger Death Punch zakończyła prace nad swoim najnowszym albumem. W minionym tygodniu muzycy dograli ostatnią część materiału, który znajdzie się na dziewiątej płycie.

Informacja ta pojawiła się przy okazji premiery najnowszego klipu do utworu “Brighter Side Of Grey”, który pochodzi z wydanego na początku 2020 roku krążka “F8”. Te osoby, które dobrze wsłuchały się w album wiedzą teraz, jak niektóre dystopijne teksty na tej płycie stały się wręcz prorocze.

„Brighter Side Of Grey” było ważną piosenką na tej płycie, ale szczególnie osobistą dla [wokalisty] Ivana [Moody] (który jest jedynym rodzicem w zespole). To więcej niż odpowiedni komentarz do tego, co dzieje się na świecie, który prawdopodobnie trzeba uświadomić, że jesteśmy wyłącznie maleńkim przeskokiem w upływie czasu… nie tylko jako jednostka, ale również jako cały gatunek…Aby ludzkie życie miało sens w tym Wszechświecie, trzeba było spełnić trylion warunków, ale wystarczy popełnić tylko jeden, straszny błąd, aby to wszystko zniknęło.

Ten kawałek służy również jako doskonały pomost do naszego nowego albumu, który właśnie skończyliśmy w tym tygodniu, który generalnie obraca się wokół podobnych, egzystencjalnych pytań.

Five Finger Death Punch headlinerem Impact Festival

6 lipca 2022 w Krakowie w Tauron Arenie odbędzie się ósma odsłona Impact Festival. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Five Finger Death Punch. Kapela podzieli scenę z Black Label Society oraz Hollywood Undead. Bilety w sprzedaży.