logo
Koncerty
Zardonic
2023-09-02
Skin

Zardonic wystąpi we Wrocławiu


Zardonic wystąpi we WrocławiuFoto: Facebook / Zardonic

Federico Augusto Ágreda Álvarez, najlepiej znany jako Zardonic, to wenezuelski klawiszowiec, DJ, kompozytor, producent i remikser. Znany jest przede wszystkim ze swojej ciężkiej, elektronicznej muzyki tanecznej, określany jako najlepszy DJ w Wenezueli i jedna z 10 najlepszych masek DJ-skich na świecie. Jego wydawnictwa osiągnęły pierwsze miejsce w zestawieniu wydań tygodnia Drum & Bass Beatport oraz bestsellerów Hard Rock & Metal na Amazon. Zardonic występuje także w grze Warlocks Vs Shadows, co czyni go pierwszym muzykiem z Ameryki Łacińskiej, który kiedykolwiek pojawił się jako grywalna postać w grze wideo. 

Od 2004 roku jego trasa koncertowa obejmuje występy w 31 krajach, w tym w jego rodzinnej Wenezueli, a także w Kolumbii, Ekwadorze, Brazylii, Argentynie, Chile, Panamie, Kostaryce, Hondurasie, Salwadorze, Gwatemali, Meksyku, Stanach Zjednoczonych, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Szwajcarii, Belgii, Niemczech, Polsce, Holandii, Austrii, Czechach, Słowacji, Włochach, Węgrzech, Rumunii, Bułgarii, Estonii, Rosji i Japonii. Niektóre z jego znanych utworów to „Bring Back The Glory” oraz remiksy: „Credo Revolution” Semargla i „Phoenix Down” The Unguided. Ujmowany w najważniejszych światowych wydarzeniach jak czeskie Beats for Love czy Let it Roll, holenderski PRSPCT XL czy polski Audioriver - nagrodzony przez DnB Awards statuetką najlepszego producenta zachodnich Niemiec sezonu 2022/23.

Zardonic zagra we Wrocławiu - data, bilety

Wraz ze świeżo wydanym lipcowym albumem „Superstars" Zardonic wystąpi 29 września na scenie Concordia Design Wrocław na Wyspie Słodowej. Oprócz Federico usłyszymy również sety następujących DJ-ów:

  • Specture
  • Gilgamesh
  • Kosay
  • Uberkraft
  • Shandrill
  • Stiff
  • Warcher

Bilety dostępne na platformie eBilet.