logo
Koncerty
Louder Fest
Black River
The Sixpounder
2021-08-27
Skin

Wspólne koncerty Black River oraz The Sixpounder jesienią 2021


Wspólne koncerty Black River oraz The Sixpounder jesienią 2021Źródło: facebook.com/LouderArtFestival

W tym roku odbyły się dwie, pierwsze edycje festiwalu Louder Fest - wydarzenia zrodzonego z pasji i miłości do ciężkiej muzyki. Jak informują organizatorzy, Louder Fest to nie tylko potężne przedsięwzięcia muzyczne, przygotowane dla fanów solidnego grania. To także klubowe wydarzenia, które pozwolą wszystkim wypełnić czas w oczekiwaniu na kolejną, letnią edycję jednego z najgłośniejszych, metalowych festiwali w Polsce.

Black River i The Sixpounder na wspólnych koncertach

Louder Art oraz Louder Fest zapraszają na wspólne koncerty dwóch polskich formacji: Black River oraz The Sixpounder. W roli supportów wystąpią zespoły: Synapsa, Jack Friday, Moyra oraz Deadpoint. Wydarzenia odbędą się w ostatni weekend września. Dokładne terminy wyglądają następująco:

  • 24 września 2021 - Kraków - Klub Kwadrat (support: Deadpoint)
  • 25 września 2021 - Wrocław - Centrum Koncertowe A2 (support: Synapsa, Jack Friday, Moyra)
  • 26 września 2021 - Poznań -  U Bazyla (support: Deadpoint)

Bilety dostępne w seriwsach GoOut, Biletomat, Eventim. Bilety kolekcjonerskie do nabycia na louderfest.pl.  Dokładne ceny:

  • 49 PLN - Early Birds (do 5 września)
  • 59 PLN - II pula
  • 69 PLN - bramka

Black River to supergrupa łącząca chwytliwość i nośność swoich utworów z ciężkimi riffami i charakterystycznym, drapieżnym wokalem. Niczym Feniks z popiołów zespół powrócił w 2019 r. po dziesięcioletniej przerwie, przynosząc ze sobą najnowszy, trzeci album studyjny “Humanoid”. Tym wydawnictwem kapela udowodniła z rock'n'rollowym przytupem, że ich stoner/hard rockowo-metalowe brzmienie nie straciło na świeżości.

The Sixpounder to najbardziej rozpoznawalny w naszym kraju zespół wykonujący groove modern melodic metal. Reprezentanci wrocławskiej ziemi są w posiadaniu zacnego dorobku scenicznego. Kapela grała na największych scenach w Polsce (m.in. Pol'and'Rock Festival) i po za granicami naszego kraju (m.in. Wacken Festival). W swojej twórczości muzycy łączą surowe, metalowe brzmienie z melodyjnością i odrobiną elektroniki. Ich koncerty to jeden wielki sześcio funtowy ładunek energii. Ostatnim wydawnictwem zespołu jest utwór "Life Is Killing Me" - pierwszy singiel z nadchodzącej płyty "Killer King".