logo
Festiwale
Wschód Kultury - Inne Brzmienia
2022-11-22
Skin

Wschód Kultury - Inne Brzmienia 2023 [DATA, LINE-UP]


Wschód Kultury - Inne Brzmienia 2023 [DATA, LINE-UP]Źródło: facebook.com/innebrzmienia

Inne brzmienia to najbardziej pożądany atut w nowoczesnej muzyce oraz siła napędowa najwybitniejszych artystów, pchająca ich do kreowania tego co nowatorskie niepowtarzalne. Zapytacie gdzie dziś, w zalewie najprzedziwniejszych dźwięków, można ich szukać? Odpowiedź jest prosta – w Lublinie!

Wschód Kultury - Inne Brzmienia to nie tylko muzyka. To także bogaty i wielowątkowy program obfitujący w wydarzenia dla miłośników ambitnego kina (pokazy unikatowych filmów z krajów Partnerstwa Wschodniego), literatury i sztuki współczesnej (wystawy plakatów, fotografia uliczna, design).

Ponadto z myślą o najmłodszych organizowane są Małe Inne Brzmienia (autorski program edukacyjny, polegający na oswajaniu dzieci i młodzieży z dźwiękiem, różnymi gatunkami muzycznymi oraz pokazujący, że muzyka to bogate terytorium poznawcze). Festiwal jest jednym z wydarzeń lubelskiej odsłony projektu Wschód Kultury, który powstał dzięki zaangażowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Kultury oraz środowisk twórczych i samorządów wschodniej Polski.

Inne Brzmienia 2023 - data, line-up, bilety

Kolejna edycja festiwalu Wschód Kultury - Inne Brzmienia odbędzie się w dniach 6-9 lipca 2023 na Błoniach pod Zamkiem w Lublinie

Aktualny line-up:

Czwartek, 6 lipca

  • szorstkie
    Atol Atol Atol

Piątek, 7 lipca

  • Tuleje
    Dead Cat in a Bag

Sobota, 8 lipca

  • To Rococo Rot
  • Nuha Ruba Ra
  • Ladytron

Niedziela, 9 lipca

  • Stian Westerhus

Wkrótce kolejna ogłoszenia. Wstęp wolny.