logo
Festiwale
3-Majówka
2023-11-21
Skin

Wrocławska 3-Majówka 2024 [DATA]


Wrocławska 3-Majówka 2024 [DATA]Foto: Facebook / 3-majówka
Tradycyjnie w długi majowy weekend we Wrocławiu odbędzie się inauguracja sezonu plenerowych festiwali.

3-Majówka to wizytówka miasta Wrocławia i zarazem stały punkt na Festiwalowej Mapie Polski. Jak co roku trzydniowe, muzyczne wydarzenie inauguruje sezon plenerowych festiwali, a towarzyszący festiwalowi Gitarowy Rekord Guinnessa to kolejny powód, aby w długi majowy weekend wybrać się do serca Dolnego Śląska. 

Co roku na 3-Majówce występują najlepsze zespoły z czołówek list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy. Koncerty odbywają się na dwóch scenach - plenerowej na Pergoli obok największej w Polsce fontanny multimedialnej oraz w imponującej Hali Stulecia, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO

W tym roku pojawi się również trzecia scena, na której królować będzie muzyka świata, czyli world music. Podobnie jak w latach ubiegłych po zmroku będziemy bawić się na największym Nocnym Silent Disco. Na majówkowiczów czekać będzie także bogata strefa gastronomiczna oraz inne atrakcje.

3-Majówka 2024 - data, bilety, line-up

Kolejna odsłona festiwalu 3-Majówka odbędzie się w dniach 1-3 maja 2024 we Wrocławiu. Wkrótce pierwsze ogłoszenia oraz informacje o biletach.