logo
Koncerty
Lady Pank
Kombii
2022-09-02
Skin

wROCK for Freedom - Dzień Niepodległości 2022 [SZCZEGÓŁY]


wROCK for Freedom - Dzień Niepodległości 2022 [SZCZEGÓŁY]Foto: facebook.com/wrockfestpl

W tym roku przypada 103. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji jak co roku we Wrocławiu odbędzie się specjalny koncert legend polskiego rocka w ramach cyklu wROCK for Freedom.

Lady Pank oraz Kombii zagrają we Wrocławiu - data, bilety

11 listopada 2022 we Wrocławiu odbędzie się wspólny koncert zespołów Lady Pank oraz Kombii z niezastąpionym wokalistą i gitarzystą, Grzegorzem Skawińskim. Wydarzenie odbędzie się w Hali Stulecia. W sprzedaży dostępne następujące bilety:

  • miejsca siedzące (trybuny): 120 PLN – I pula
  • miejsca stojące (płyta): 90 PLN – I pula
  • wejściówki ( płyta)( studenci i uczniowie): 65 PLN – I pula

Wejściówki do nabycia na wrockfest.pl/bilety-online oraz w serwisach Eventim, eBilet, KupBilecik i Ticketmaster. Rezerwacje można składać, pisząc na adres bilety@o2.pl.

Założony w 1982 roku zespół Lady Pank od samego początku istnienia święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Liczba hitów, jakie stworzyli Borysewicz i Panasewicz z zespołem, świadczy o niegasnącej sławie i ponadczasowości Lady Pank. Przeboje: “Mniej niż zero”, ”Kryzysowa narzeczona”, “Tańcz głupia, tańcz”, ”Mała Lady Punk”, ”Zawsze tam, gdzie ty”, ”Zostawcie Titanica”, czy “Marchewkowe pole” na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już dwa pokolenia słuchaczy. Do tej pory grupa Lady Pank wydała 20 albumów studyjnych, a ostatni zatytułowany “LP40” ukazał się w 12 marca 2021 r. z okazji 40-lecia zespołu.

Kombii to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych zespołów polskiej sceny muzycznej. Zespół został założony w 2003 r. przez trzech byłych członków formacji Kombi. Charakterystyczny wokal Grzegorza Skawińskiego przyciąga tłumy na plenerowe koncerty, zaś oprawa multimedialna oraz świetlna robi duże wrażanie na widzach. Ze sceny wybrzmiewają m.in. takie hity jak: “Słodkiego miłego życia”, ”Black and white”, “Nasze rendez-vous”, czy ”Pokolenie”. Grupa posiada na swym koncie 5 albumów studyjnych. Ostatni zatytułowany po prostu “5” ukazał się 3 września 2021 r.