logo
Newsy
Mystic Festival
2022-01-07
Skin

Utwór "Behold Our Power" oficjalnym hymnem Mystic Festival [POSŁUCHAJ]


Utwór "Behold Our Power" oficjalnym hymnem Mystic Festival [POSŁUCHAJ]Foto: YouTube / Mystic Festival

W dniu dzisiejszym Mystic Coalition pochwaliło się oficjalnym hymnem Mystic Festival - największego polskiego festiwalu muzyki metalowej. Autorem kawałka "Behold Our Power" jest nie kto inny jak sam lider Trivium, Matthew Kiichi Heafy, który w 2019 roku wystąpił podczas pierwszej, reaktywowanej edycji Mystic. Jak komentuje Matthew:

Mając przywilej grania na niesamowitym Mystic Fest, dokładnie wiedziałem, jaki musi być hymn tego festiwalu. Energia Mystic Fest jest elektryczna; publiczność jest jedna z najlepszych na tej planecie; program jest niesamowity; a miejsce/ zaplecze/ jedzenie/ napoje... wszystko jest idealne. Mystic niesamowicie dbał o Trivium i o mnie - więc łatwo było mi stworzyć ten potężny utwór dla Mystic. 

Słuchając "Behold Our Power" na wokalu możemy gościnnie usłyszeć Chucka Billy'ego z Testament, który także miał przyjemność zaprezentować się przed polską publicznością na Mystic Festival.

Mystic Festival 2022 - termin, miejsce, line-up, bilety

Kolejna odsłona Mystic Festival odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2022 r. na terenie Stoczni Gdańskiej. To właśnie tam powstanie 5 festiwalowych scen, na których wystąpi łącznie 70 kapel. Aktualny line-up z podziałem kapel oraz informacje dotyczące biletów znajdziecie tutaj.