logo
Newsy
Frozen Sun Fest
UKĆ
2022-12-29
Skin

UKĆ na Frozen Sun Fest 2023


UKĆ na Frozen Sun Fest 2023Foto: Facebook / UKĆ

From Today Bookings ogłosiło kolejnego wykonawcę, który wystąpi na drugiej edycji Frozen Sun Fest. Tym razem skład festiwalu uzupełnił jednoosobowy zespół UKĆ, dla którego będzie to pierwszy występ na żywo.

UKĆ to solowy projekt Łukasza Sarnackiego a.k.a. Icanraz - ex perkusisty Abused Majesty, Christ Agony, Devilish Impressions, Hermh oraz aktualny bębniarz Corruption, Virgin Snatch Voidfire.

30 listopada 2022, nakładem Seven Gates Of Hell, ukazała się debiutancka EP-ka pt. “Przemijanie”. Na krążku znajdziemy trzy numery osadzone w klimatach progresywnego black metalu. Ta płyta to szczególny moment w ponad 20-letniej karierze Icanraza, ponieważ po raz pierwszy muzyk postanowił ukazać siebie nie tylko w roli perkusisty, ale również kompozytora gitarzysty, basisty i wokalisty.

“Przemijanie” to dopiero początek na nowej, muzycznej drodze Łukasza. W pierwszym kwartale 2023 roku powinien ukazać się pierwszy, długogrający album projektu UKĆ.

Frozen Sun Fest 2023 - data, line-up, bilety

Druga edycja Frozen Sun Fest odbędzie się 24 czerwca 2023 w warszawskim klubie Progresja. Aktualne info o składzie i biletach w osobnym wpisie.