logo
Newsy
Rock na Bagnie
UK Subs
2021-12-07
Skin

UK Subs wystąpi na Rock na Bagnie XII


UK Subs wystąpi na Rock na Bagnie XIIFoto: materiały prasowe
Skład uzupełnia legendarna formacja Charliego Harpera. Koncert na RNB to prawdopodobnie jedna z ostatnich okazji, aby zobaczyć zespół na żywo.

Organizatorzy Rock na Bagnie ogłaszają kolejny zespół, który wystąpi na dwunastej edycji bagiennego festu. Do Goniądza zawita legendarna formacja UK Subs, która miała zagrać na Bagnie już w 2020 roku. Jak to się mówi, do trzech razy sztuka.

Co się tyczy zespołu, to istnieje on już od 46 lat, jest jedną z pierwszych grup punkrockowych w Anglii i od samego początku frontmanem pozostaje wokalista Charlie Harper, który w przyszłym roku skończy 78 lat! Pierwszy raz muzycy odwiedzili Polskę w 1983 roku podczas legendarnej już trasie z Republiką

Ich płyty trafiały na brytyjskie listy przebojów, występowali u legendarnego Johna Peela i w popularnym programie BBC „Top of The Pops”, dzielili scenę z The Police, Misfits, Motörhead czy The Ramones, a ich kawałki wykonywali m.in Guns N’Roses ("Down On The Farm”), Die Toten Hosen ("Stranglehold”) , czy Kazik Staszewski ("Warhead”). Koncert UK Subs na RNB będzie jedyną szansą, aby zobaczyć Charliego i spółkę na żywo w Polsce w 2022 roku. Sam Harper przebąkuje coś o emeryturze i niewykluczone, że nadchodzące koncerty mogą okazać się tymi ostatnimi w ogóle. zatem nie można przegapić żadnej okazji.

Rock na Bagnie XII - termin, bilety, line-up

Rock na Bagnie XII odbędzie się w dniach 1-2 lipca 2022 w Goniądzu w powiecie monieckim. Aktualny skład festiwalu oraz informacje dotyczące karnetów znajdziecie tutaj. Wkrótce kolejne informacje.