logo
Newsy
Gostyńskie Rockowania Festival
Turbo
2023-05-02
Skin

Turbo gwiazdą Gostyńskich Rockowań 2024


Turbo gwiazdą Gostyńskich Rockowań 2024

Gostyńskie Rockowania Festival to ogólnopolski festiwal przeznaczony dla zespołów grających muzykę rockową i pochodne gatunki. Impreza łączy elementy przeglądu muzycznego oraz koncertów zaproszonych gości specjalnych. Organizatorem GRF jest Gostyński Ośrodek Kultury “Hutnik”.

W tym roku do ścisłego finału dostały się zespoły TainT, Misscore, Hengelo oraz Klangor. Zwycięzca mógł być tylko jeden, a została nim formacja Hengelo, która nie tylko zgarnęła Grand Prix w wysokości 5000 PLN, ale również wystąpi na tegorocznej edycji festiwalu Wieża Rocka w Żerkowie.

Gostyńskie Rockowania 2024 - data, line-up

Finał Gostyńskich Rockowań odbędzie się 24 lutego 2024 w GOK “Hutnik”. Wcześniej, podobnie jak w latach ubiegłych, odbędą się koncerty eliminacyjne. Pełny regulamin pojawi się wkrótce.

Jak co roku finałowy koncert zwieńczy występ gwiazdy wieczoru. Mimo że do imprezy pozostało jeszcze sporo czasu, to wiemy już, że tego dnia na scenie Hutnika zagra formacja Turbo z niepokonanym Wojciechem Hoffmannem na pokładzie. Po ponad czterech dekadach zespół ani myśli schodzić ze sceny, prezentując znakomitą formę.

Wkrótce kolejne informacje dotyczące przyszłorocznych Gostyńskich Rockowań.