logo
Koncerty
Black River
The Sixpounder
Moyra
2022-09-26
Skin

The Sixpounder ogłasza pożegnalną trasę "Can We Fix The World?"


The Sixpounder ogłasza pożegnalną trasę "Can We Fix The World?"Foto: facebook.com/TheSixpounder

Wrocławska grupa The Sixpounder ogłosiła pożegnalne tournée. W listopadzie odbędzie się pięć koncertów, podczas których kapela podsumuje ponad 10 lat swojej muzycznej przygody.

"Can We Fix The World?" - daty, bilety, goście

Pożegnalna trasa "Can We Fix The World?" wystartuje 4 listopada w Krakowie. Poniżej dokładne terminy oraz zaproszeni goście:

  • 04 listopada 2022 - Kraków  - Zascianek (+ Dirtred)
  • 05 listopada 2022 - Krosno - Rock Klub Iron (+ Klangor)
  • 19 listopada 2022 - Wrocław - C.K. Agora (+ Klangor, Moyra)
  • 25 listopada 2022 - Gdynia - Ucho (+ Black River)
  • 26 listopada 2022 - Warszawa - Voodoo Club (+ Black River)

Podczas wydarzeń zespół nie tylko ogra stary materiał, ale również zaprezentuje nowe utwory z długo oczekiwanego albumu "Can We Fix The World?”. Cytując post chłopaków na Facebooku:

Panie i Panowie, drodzy Przyjaciele, ✊✊✊

Nasza przygoda powoli dobiega końca, ale zanim opadnie kurtyna, przekażemy w Wasze ręce nasz najnowszy album „Can We Fix The World?”. Jesteśmy wyjątkowo dumni z tego materiału, zarówno jeśli chodzi o kompozycje jak i brzmienie, które uzyskaliśmy. Ten album pozwolił nam się rozwinąć zarówno od strony muzycznej ale również mentalnej dlatego już nie możemy się doczekać by zaprezentować go Wam na scenie! 🎶🎵🎶

The Sixpounder się nie rozpada. Nasza przyjaźń się tutaj zaczęła, a prawdziwa przyjaźń się nigdy nie kończy. A wiec, „nigdy nie mów nigdy”, być może kiedyś ponownie zapalimy światło i zobaczymy się z Wami na scenie.

Info o biletach na thesixpounder.com.

The Sixpounder powstał w 2006 roku z inicjatywy Pawła Ostrowskiego oraz Filipa Sałapy. W pełnym składzie kapela zaczęła koncertować w 2008 roku, zaliczając występy m.in. na tak dużych festiwalach jak Wacken Open Air czy Przystanek Woodstock. Grupa miała również okazję dzielić scenę z: Vader, Acid Drinkers, Behemoth, Decapitated, Soilwork, Parkway Drive, czy Motörhead.

Do tej pory The Sixpunder wydał trzy longplaye: “Going To Hell? Permission Granted!” (2011), “The Sixpounder” (2014), oraz “True To Yourself” (2016). Dyskografię zamknie najnowsze "Can We Fix The World?” (2022).