logo
Newsy
Czochraj Bobra Fest
2024-01-15
Skin

The O'Reillys and the Paddyhats gwiazdą Czochraj Bobra Fest 2024


The O'Reillys and the Paddyhats gwiazdą Czochraj Bobra Fest 2024Foto: paddyhats.com/en/

Czochraj Bobra Fest ogłosiło pierwszą, zagraniczną kapelę. W tym roku do Namysłowa przybędzie niemiecka formacja The O'Reillys and the Paddyhats.

Zespół The O'Reillys and the Paddyhats to współczesny przykład tego, jak niesamowity efekt można osiągnąć poprzez mieszanie różnych instrumentów, takich jak gitara elektryczna, skrzypce oraz akordeon. Ten muzyczny septet nie przejmuje się tym, czy swoje koncerty gra w dużym klubie czy w małym podziemnym pubie. Wszystkie ich utwory są wykonywane z niepohamowaną pasją i surową autentycznością, zabierając publiczność w irlandzką podróż pełną opowieści, historii i, rzecz jasna, alkoholu. 

Gdy tylko The O'Reillys & the Paddyhats zaczną grać, przeniesiecie się na chwilę do starego, celtyckiego pubu i poczujesz napływ prawdziwego irlandzkiego folk punka w swojej głowie, nogach i duszy. Grupa posiada na swym koncie pięć albumów studyjnych. Ostatni zatytułowany “In Strange Waters” ukazał się w 2021 r.

Czochraj Bobra Fest 2024 - data, line-up, bilety

Czternasta odsłona Czochraj Bobra Fest odbędzie się w dniach 11-13 lipca 2024 na Błoniach w Namysłowie. Aktualny skład oraz info o biletach w osobnym wpisie.