logo
Koncerty
The HU
2023-03-02
Skin

The HU zagra we Wrocławiu w 2023


The HU zagra we Wrocławiu w 2023

Agencja Knock Out Productions ogłosiła jedyny w Polsce koncert grupy The HU. Ten światowej sławy folkowy kolektyw z Mongolii, którego koncerty są wyprzedawane na pniu, powróci do naszego kraju w połowie lipca, promując materiał z ostatniej płyty “Rumble of Thunder”.

The Hu wystąpi we Wrocławiu - data, bilety

Polski koncert zespołu The Hu odbędzie się 15 lipca 2023 we wrocławski Centrum Koncertowym - A2. Bilety oraz pakiety VIP na to wydarzenie trafią do sprzedaży już w piątek 3 marca o godzinie 10:00 i będą dostępne na Knock Out Music Store.

Gdy ma się okazję doświadczyć tak frapującego pomostu między metalem a mongolską muzyką ludową, między rockiem a wsobnym folkiem z Azji, to trudno z niej nie skorzystać. Powstały w 2016 zespół The HU powraca do Polski.

Na zeszłorocznym “Rumble of Thunder” grupa The HU nie schodzi ze zwycięskiej ścieżki, nie bierze drastycznych zakrętów, ale jednak decyduje się na zmiany. Zespół wziął wszystko, co najlepsze z debiutu, podkręcając wszystkie atuty o kilka stopni wzwyż.

Folkowo-uduchiowone pasaże trafiają w serce jeszcze mocniej, krystalicznie metalowe brzmienie świetnie podbija cięższe partie, a całość jest znacznie bliższa hiciarskiemu hard rockowi. Główny mongolski towar eksportowy już od dawna nie uchodzi za zwyczajną sezonową ciekawostkę. Są charakterystyczni i maksymalnie osobni, nie pomylicie ich z nikim.