logo
Newsy
Rock na Bagnie
Terrordome
2022-10-25
Skin

Terrordome wystąpi na Rock na Bagnie XIII


Terrordome wystąpi na Rock na Bagnie XIIIFoto: Konrad Krawczyk

Kolejny zespół zasilił skład przyszłorocznej edycji festiwalu Rock na Bagnie. Tym razem line-up imprezy uzupełniła thrash metalowa grupa Terrordome, która ostatni raz wystąpiła na Bagnach w 2014 r.

Jak w skrócie opisać muzykę Terrordome? Szybki oraz agresywny thrash z lat 80. Od 2005 r. zespół z Krakowa zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą oraz miał okazję dzielić scenę z takimi wyjadaczami, jak Suicidal Tendencies, Anthrax, Sepultura, Destruction, D.R.I., Whiplash, Ratos de Porão czy Vader. Formacja może pochwalić się również występami na takich festiwalach, jak Obscene Extreme, True Thrash Fest Japan, Metalmania czy Metalfest.

Do tej pory ukazały się cztery albumy studyjne Terrordome: “Shit Fuck Kill” (2007), “We'll Show You Mosh, Bitch!” (2011), “Machette Justice” (2015) oraz zamykający dyskografię “Straight Outta Smogtown” (2021). Ponad to kapela posiada na swoim koncie parę splitów oraz pojawia się na kilku kompilacjach.

Rock na Bagnie XIII - data, line-up, bilety

Trzynasta edycja festiwalu Rock na Bagnie odbędzie się w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2023 w Goniądzu na plaży nad Biebrzą. Informacje dotyczące składu oraz biletów znajdziecie w osobnym wpisie.

Najbliższe koncerty Terrordome

Aktualnie trwa trasa koncertowa Terrordome z warszawską Antigamą. Poniżej rozpiska najbliższych wydarzeń w Polsce: