logo
Newsy
Pol'and'Rock Festival
T.Love
2024-03-18
Skin

T.Love na 30. Pol'and'Rock Festival


T.Love na 30. Pol'and'Rock FestivalFoto: Facebook / T.Love

Poznaliśmy kolejny zespół, który wystąpi podczas jubileuszowej, 30. edycji Pol'and'Rock Festival. Tym razem skład festiwalu uzupełnia grupa T.Love, która powraca do gry po kilkuletniej przerwie i zapowiada swój czwarty występ w historii na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

Ikona polskiego rocka, która od lat inspiruje i porusza serca kolejnych pokoleń słuchaczy. Założony w 1982 roku w Częstochowie zespół T.Love przez lata ewoluował, eksperymentując z różnymi gatunkami muzycznymi - począwszy od surowego punk rocka po radosne rytmy reggae. Ich uniwersalne brzmienie oraz teksty pełne emocji i spostrzeżeń społecznych sprawiły, że stali się jednym z najważniejszych głosów w polskiej muzyce. Po kilkuletniej przerwie w twórczości T.Love powraca na scenę, aby zabrać swoich fanów w muzyczną podróż przez ponad trzy dekady twórczości.

Pol'and'Rock Festival 2024 - data, line-up

Jubileuszowa 30. edycja Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024 na płycie dawnego lotniska Czaplinek-Broczyno. Wstęp na festiwal jest darmowy. Aktualny line-up w osobnym wpisie.