logo
Festiwale
Farben Lehre
Summer Fall Festival
2021-08-08
Skin

Summer Fall Festival 2021 [KTO ZAGRA?]


Summer Fall Festival 2021 [KTO ZAGRA?]Źródło: facebook.com/SummerFallFestival

Muzyka rockowa nie jest jednorodnym gatunkiem. Wszystkie style rockowe charakteryzują się brzmieniem opartym na dźwiękach gitarowych i perkusji, z wyraźnie zarysowanym rytmem i śpiewem, wywodzącym się z bluesa oraz wolnej jazzowej improwizacji. Taki jest też Summer Fall, na którym prezentowany jest szeroko rozumiana muzyka rockowa, od indie, przez tradycyjne brzmienia gitarowe, po metal.

Summer Fall Festival 2021 - termin, zespoły, bilety

Tegoroczna edycja Summer Fall Festival przynosi zmianę miejsca. Tym razem wydarzenie odbędzie się 28 sierpnia 2021 r.  w amfiteatrze w Płocku a nie, jak to miało miejsce w latach ubiegłych, na plaży miejskiej. Na scenie wystąpią następujące zespoły:

  • Strachy na Lachy
  • Dr. Misio
  • Gutek
  • Ragabarabanda
  • Farben Lehre - 35-lecie

Bilety w cenie 30 PLN dostępne na stronie bilety.pokis.pl oraz stacjonarnie w bileterii POKiS. Wejściówki można nabyć także w następujących serwisach: Ticketmaster, eBilet, Biletomat, Ticketos oraz KupBilecik

W dniu festiwalu na bramce przyjdzie zapłacić 40 PLN. Bramy zostaną otwarte o 17:00, natomiast pierwszy koncert ruszy o 18:00. Więcej informacji na wydarzeniu FB.