logo
Newsy
Pol'and'Rock Festival
2023-03-25
Skin

Studio 2 oraz Kundle na Rock na Bagnie 2023


Studio 2 oraz Kundle na Rock na Bagnie 2023

Festiwal Rock na Bagnie to nie tylko koncerty na głównej scenie. To także spotkania z ciekawymi ludźmi, projekcje filmów i rozmowy o ciekawych książkach w ramach inicjatywy "Rock na Bagnie – na styku kultur”. W tym roku (oprócz terenu festiwalowego, czyli płatnej części Rock na Bagnie) spotykamy się w dwóch miejskich lokalizacjach: Goniądzkim Parku Miejskim oraz Goniądzkim Ośrodku Kultury.

To właśnie w Parku Miejskim powstanie Mała Bagienna Scena, na której wystąpią dodatkowe zespoły. Niedawno poznaliśmy pierwszych wykonawców:

Studio 2

Zespół powstał w 1982 roku w Grudziądzu. W późniejszych latach skład wielokrotnie ulegał zmianie, co doprowadzało do zakończenia działalności i kolejnych reaktywacji. W 2022 roku z inicjatywy Gregasa, Studio 2 po raz kolejny powróciło na scenę, przy wsparciu muzyków znanych m.in. z takich zespołów jak: Cela nr 3, Rejestracja, Nagakaka, Coreball, Zagadka, Aberdeen, Zakład Produkcyjny. Obecnie zespół na koncertach wykonuje mniej lub bardziej znane covery klasyków punk rocka, tj. m.in. Ramones, Bad Religion, UK Subs, czy Buzzcocks.

Kundle

To olecko-ełcka sfora zwichrowanych osobowości. Zerwane z łańcuchów Kundle warczą na każdą władzę i nie dają się nikomu złapać. Wolność to jedyne ich logo. Posłuchaj i odkryj w sobie Kundla. HAU!

Rock na Bagnie 2023 - data, line-up, bilety

13. edycja Rock na Bagnie odbędzie się w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2023 na plaży nad Biebrzą w Goniądzu. 

Do końca marca obowiązuje cena 180 PLN za pełny karnet. Pełny skład w osobnym wpisie.