logo
Newsy
Rock na Bagnie
2022-12-28
Skin

Strefa Malucha na Rock na Bagnie 2023


Strefa Malucha na Rock na Bagnie 2023Foto: Facebook / Rock na Bagnie

Po latach przerwy na Rock na Bagnie powraca tzw. Strefa Malucha.  Oprócz tego, że dzieciaki do ukończenia 13 lat wchodzą na teren festiwalu za darmo, to dodatkowo powstanie specjalna przestrzeń autorstwa ekipy z Kreuj Uśmiech. Wesołe ludki nie tylko zaopiekują się waszymi pociechami, ale również przygotują liczne atrakcje dla najmłodszych.

Podczas dwóch festiwalowych dni maluchy będą mogły zapoznać się z przeróżnymi instrumentami: począwszy od fletu rdzennych Amerykanów, po ukulele, pianino, gitary czy djembe. Przewidziano także malowanie buziek, tatuaże, bańki mydlane oraz warsztat z tworzenia baniek. 

To jednak nie wszystko! Każde dziecko będzie mogło nagrać własną piosenkę i stworzyć instrument. Na koniec czekać będzie niespodzianka od ekipy z Kreuj Uśmiech.

Rock na Bagnie 2023 - data, line-up, bilety

13. edycja Rock na Bagnie odbędzie się w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2023 na plaży nad Biebrzą w Goniądzu. Do końca grudnia obowiązuje cena 170 PLN za pełny karnet. 

Udział w festiwalu potwierdzili już m.in. Cockney Rejects, KSU, Terrordome, Ga-Ga Zielone Żabki, Dzieciuki, The Coiots, Cochise czy Fort BS. Więcej informacji w osobnym wpisie.