logo
Koncerty
2022-11-23
Skin

Sting wystąpi w Polsce w 2023


Sting wystąpi w Polsce w 2023Foto: Facebook / String

The Cherrytree Music Company i Live Nation potwierdzają, że Sting zagra 20 lipca 2023 specjalny koncert w ramach trasy “My Songs” w TAURON Arenie Kraków.

Koncert z trasy “My Songs” Stinga to żywiołowy i dynamiczny występ z jego najsłynniejszymi piosenkami, napisanymi podczas niezwykłej kariery 17-krotnego zdobywcy nagrody Grammy, zarówno jako członka The Police, jak i jako artysty solowego. Po wyprzedaniu sześciu koncertów w London Palladium, “My Songs” został okrzyknięty przez The Times jako "masterclass”: 

Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym”. Koncert będąc muzyczną podróżą przez hity takie jak „Fields of Gold”, „Shape of my Heart”, „Roxanne” i „Demolition Man”, został opisany przez The Telegraph jako „niespotykana przyjemność”. The Guardian z kolei wychwala go jako „niezrównanego kompozytora kunsztownego popu.

Fani będą mogli usłyszeć także takie utwory jak “Englishman In New York”, ”Every Breath You Take”, “Roxanne”, ”Message In A Bottle” i wiele innych. Podczas trasy Stingowi towarzyszyć będzie elektryczny, rockowy zespół.

Ogólna sprzedaż biletów na koncert Stinga w Polsce wystartuje 25 listopada 2022.