logo
Newsy
Skillet
2021-09-16
Skin

Skillet: zobacz klip do singla "Surviving The Game"


Skillet: zobacz klip do singla "Surviving The Game"Źródło: press.atlanticrecords.com

Amerykańska formacja Skillet, wykonująca chrześcijański rock, prezentuje pierwszy singiel ze swojej najnowszej płyty. W sieci można zapoznać się już z utworem "Surviving The Game", który zapowiada 11. studyjny album grupy: "Dominion".

Za produkcję albumu "Dominion" odpowiada Kevin Churko, który współpracował m.in. z Ozzy Osbournem, Papa Roach, czy Disturbed. Cała płyta została napisana w trybie zdalnym przez członków kapeli, tj. lidera Johna Coopera (wokal, bas), jego żonę Korey (gitara rytmiczna, chórki, klawisze), Jen Ledger (perkusja, chórki) oraz Setha Morrisona (gitara prowadząca, chórki)  pomiędzy koncertami zespołu, domowym studiem w Wisconsin i studiem Churkos w Las Vegas. Premiera nastąpi 14 stycznia 2022 r.

A o czym będzie kolejna płyta? Szczegóły zdradza John Cooper:

“Dominion” jest o świętowaniu wolności, wyzwoleniu od strachu , byciu tym, kim chcemy być, mówieniu tego,  co chcemy powiedzieć, wierzeniu w to, w co chcemy wierzyć. W pewnym sensie jest to przyponienie praw danych nam przez Boga, z którymi się urodziliśmy. Nadszedł czas, aby odzyskać kontrolę nad naszym życiem i przeciwstawić się strachowi. Mam nadzieję, że ta płyta wzmocni ludzi, zainspiruje ich i podniesie na duchu.

Tracklista oraz okładka "Dominion"

 1. Surviving The Game
 2. Standing In The Storm
 3. Dominion
 4. Valley Of Death
 5. Beyond Incredible
 6. Destiny
 7. Refuge
 8. Shout Your Freedom
 9. Destroyer
 10. Forever Or The End
 11. Ignite
 12. White Horse