logo
Koncerty
Snowblind
Transgresja
Closterkeller
2024-04-13
Skin

"Silni Dla Słabszych" - koncert charytatywny [DATA, LINE-UP, BILETY]


"Silni Dla Słabszych" - koncert charytatywny [DATA, LINE-UP, BILETY]Foto: Facebook / Stowarzyszenie Broda i Tatuaż

Stowarzyszenie Broda i Tatuaż – BEARD CLAN zaprasza na wyjątkowy koncert charytatywny, który odbędzie się w ramach akcji “Silni Dla Słabszych”. Akcja została zainicjowana z myślą o wsparciu Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w Tychach, która od 14 lat niesie pomoc śmiertelnie chorym dzieciom, a także pomaga ich rodzinom. Fundacja prowadzi Hospicjum Domowe, a także Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci.

Cała inicjatywa rozpoczęła się 5 kwietnia i objęła nie tylko zbiórkę na platformie Zrzutka.pl, ale również liczne licytacje, puszki kwestarskie oraz finałowy koncert. Organizatorzy stawiają sobie za cel zebranie środków finansowych, ale przede wszystkim zwrócenie uwagi społeczeństwa na ważne i często pomijane kwestie opieki hospicyjnej. Akcja solidarności i pomocy dla tych, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują.

"Silni Dla Słabszych" - koncert charytatywny w Leśniczówce

Finał zbiórki nastąpi 20 kwietnia 2024 w chorzowskiej Leśniczówce podczas koncertu charytatywnego. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Closterkeller. Swoją obecnością i muzyką doda wydarzeniu wyjątkowego charakteru. Znany z głębokich, emocjonalnych tekstów i charakterystycznego brzmienia, Closterkeller zapewni niezapomniane wrażenia muzyczne. Kolejne gwiazdy wieczoru to Transgresja, Aterra oraz Snowblind. Zespoły, które wniosą do koncertu unikalną energię, tworząc różnorodność muzyczną, która przyciąga różne grupy odbiorców.

Rozkład jazdy:

  • 18:00 - Snowblind
  • 19:00 - Aterra
  • 20:00 - Transgresja
  • 21:00 - Closterkeller

Bilety dostępne na platformie GoOut.