logo
Newsy
Sabaton
2021-08-26
Skin

Sabaton: zobacz klip do numeru "Steel Commanders"


Sabaton: zobacz klip do numeru "Steel Commanders"Źródło: YouTube/Sabaton

Zespół Sabaton wita nas zupełnie nowym utworem. Wczoraj do sieci trafił kawłek "Steel Commanders", który powstał w ramach zawiązanej współpracy z twórcami gamingowego hitu - World of Tanks. Na YouTube dostępny jest klip, w którym gościnnie wystąpiła nominowana do nagrody GRAMMY wiolonczelistka Tina Guo.

Tak o współpracy z załogą World of Tanks opowiada frontman Sabaton, Joakim Brodén:

Praca nad tak ogromnym projektem z chłopakami z World of Tanks oraz Wargaming była wspaniałym doświadczeniem. Wspólnie stworzyliśmy niesamowitą muzykę do "Steel Commanders". To świetny sposób na rozpoczęcie naszej ogromnej współpracy.

Nowy singiel Sabaton to nie jedyna atrakcja, jaka została przygotowana dla fanów zespołu oraz samej gry. Otóż w grze pojawi się specjalne wyzwanie nazwane "Spirit of War". Ci, którzy je ukończą, zostaną nagrodzeni pierwszym w historii czołgiem premium IX poziomu - Strv K. Uważni widzowie na pewno dostrzegli go w teledysku. Co ciekawe, skład załogi tanka tworzą muzycy z Sabaton. Ponadto, głosu w grze użyczył sam Joakim. Z czołgiem wiąże się wiele easter eggów do odkrycia, a po jego zdobyciu będzie można dodatkowo powalczyć o wyjątkową skórkę "Spirit of War".

Maraton "Spirit of War" startuje 27 sierpnia i potrwa do 6 września. Za każdy ukończony etap gracze otrzymają 10% zniżki na ewentualny zakup czołgu i skórki, tak więc nawet jeżeli komuś nie uda się ukończyć całego wyzwania, nadal będzie mógł zdobyć nową zabawkę.

Sabaton zagra w Krakowie - termin, bilety

W przyszłym roku Sabaton odwiedzi Polskę. 4 kwietnia 2022 r. kapela zagra w Krakowie w Tauron Arenie. W roli supportów wystąpią zespoły Lordi oraz The HU. Bilety dostępne tutaj. Więcej informacji na wydarzeniu FB.