logo
Single
Gorgonzolla
2022-03-24
Skin

"Ryba psuje się od głowy feat. Mada" - nowy singiel Gorgonzolli


"Ryba psuje się od głowy feat. Mada" - nowy singiel GorgonzolliFoto: facebook.com/Gorgonzolla

Zespół Gorgonzolla przedstawia najnowszy singiel. Po ponad sześciu miesiącach od premiery “Potwora z szafy” do sieci trafił kawałek “Ryba psuje się od głowy” z gościnnym udziałem rapera Mada z grupy WCK.

Tak zespół komentuje premię najnowszego utworu:

Ile razy słyszeliście od 'mądrych głów', że powinniście się zmienić, iść inną drogą, a wasza twórczość powinna być zupełnie inna, bo przecież tak jest lepiej?

Utwór 'Ryba psuje się od głowy' z gościnnym udziałem Mady z ekipy WCK, to zbiór naszych doświadczeń, związanych z różnego rodzaju doradcami, którzy pojawiają się na drodze artysty.

Oni wiedzą jak powinno być dla ciebie lepiej, a gdy korzystasz z ich rad i coś się nie uda, to przecież twoja wina. No nie do końca, bo ryba psuje się od głowy, scena psuje się od postaw i to nie nasza wina!

Nasz utwór to także spotkanie różnych stylistyk, które czujemy, że bardzo dobrze się ze sobą zgrały. Chropowaty wokal Mady, świetnie wpasował się do stylistyki Gorgonzolli i zgrał się z tekstami Kingi oraz Dominika, co tylko dopełniło przekaz.

W sprzedaży dostępne jest limitowane wydanie singla.

Najbliższe koncerty Gorgonzolli

Z początkiem kwietnia zespół Gorgonzolla ma zaplanowane trzy koncerty. Dokładne terminy:

W roli supportu w Białymstoku wystąpi formacja Pyretta Blaze. W Olsztynie oraz w Warszawie zespołowi towarzyszyć będą muzycy z Hateful Five i Machine Driven Sun.

Gorgonzolla wystąpi na XII Rock na Bagnie

W dniach 1-2 lipca w Goniądzu odbędzie się 12. odsłona festiwalu Rock na Bagnie. Na scenie wystąpią m.in. UK Subs, Closterkeller, Hunter, Dezerter, Pull The Wire, Transgresja czy właśnie Gorgonzolla. Więcej informacji dotyczących festiwalu znajdziecie tutaj.