logo
Newsy
Pol'and'Rock Festival
2022-02-11
Skin

Ruszają Eliminacje do 28th Pol'and'Rock Festival


Ruszają Eliminacje do 28th Pol'and'Rock FestivalFoto: facebook.com/PolAndRockFestival

Złoty Melon ogłasza start tegorocznych Eliminacji do Pol'and'Rock Festival. Co roku Eliminacje cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zaś setki kapel oraz wykonawców ma szansę wystąpić na jednej ze scen Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Weź udział w Eliminacjach do 28. Pol'and'Rock Festival

W porównaniu do lat poprzednich zmianie uległ pierwszy etap Eliminacji. Tym razem kapela bądź wykonawca musi wypełnić specjalny formularz (o tutaj), w którym poda m.in. informacje o tym skąd pochodzi, jaką gra muzykę oraz kto wchodzi w skład danego zespołu. Ponadto w celu zaprezentowania zespołów w mediach społecznościowych Pol'and'Rock Festival kapele proszone są o załączenie swojego zdjęcia oraz krótkiego opisu (do 2500 znaków).

Oprócz tego każdy zgłaszający się musi podesłać link do pobrania klipu wideo - teledysku (najlepiej sesja live dobrej jakości). Zgłaszać się mogą wszystkie kapele - nawet te, które już wcześniej brały udział w Eliminacjach.

Termin przysyłania zgłoszeń - 31 marca 2022.  

Drugi etap będzie zależał przede wszystkim od aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju. Jeżeli będzie taka możliwość, to odbędą się tradycyjne koncerty półfinałowe z udziałem zespołów, które pomyślnie przeszły pierwszy etap. Podczas półfinałów zespoły będą miały max 20 minut na zaprezentowanie swojego materiału. Laureaci wystąpią na jednej ze scen Pol'and'Rock.

Gdyby jednak organizacja półfinałów była niemożliwa, to wtedy kapele zostaną zaproszone bezpośrednio na 28. Pol'and'Rock Festival. Uwaga - grupa powinna dysponować oryginalnym, autorskim materiałem, który pozwoli na co najmniej 40 minutowy występ na scenie festiwalu.

Pełny regulamin Eliminacji znajdziecie tutaj.

28. Pol'and'Rock Festival - data, line-up, bilety

Tegoroczna 28. odsłona Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia 2022 w miejscowości Czaplinek, a dokładnie na terenie lotniska Czaplinek-Broczyno. Poprzednia edycja odbyła się w terminie 29-31 lipca 2021 w zupełnie nowej lokalizacji - na lotnisku Makowice-Płoty. Była to także pierwsza w historii odsłona festiwalu, która wymagała posiadania specjalnej wejściówki w ceni 49 PLN (pokrycie kosztu testu na obecność koronawirusa). 

Aktualne Informacje dotyczące festiwalu znajdziecie tutaj.