logo
Newsy
Rock na Bagnie
2023-11-04
Skin

Royal Spirit na Rock na Bagnie 2024


Royal Spirit na Rock na Bagnie 2024Foto: Facebook / Royal Spirit

Rock na Bagnie kontynuuje cug ogłoszeniowy. Poznaliśmy kolejną kapelę, która w przyszłym roku wystąpi na bagiennej scenie. Tym razem skład festiwalu uzupełniła formacja Royal Spirit.

Istniejący od 2013 roku zespół Royal Spirit wykonuje melodyjny, rock'n'rollowy punk. Chłopaki mają na koncie jedną EP-kę, dwie pełnowymiarowe płyty i kilka kompilacji - w tym wydany w 2016 debiut “Alko Komando”. Podopieczni Bad Look Records przygotowują się właśnie do wydania kolejnego krążka.

Royale zagrali ponad 200 koncertów, dzieląc scenę między innymi z Red Alert, Angelic Upstarts, The Vibrators, Slaughter and the Dogs, Lion's Law czy Booze and Glory. Zjeździli kraj wzdłuż i wszerz, zahaczając o Rock na Bagnie w 2015 roku jako substytut za inną, niemogącą się wówczas zjawić kapelę i niemalże dali radę zrobić niezły show. W tym roku chłopaki zagrają pełnoprawny set i są bardzo zadowoleni, że pojawią się na oficjalnym plakacie.

Rock na Bagnie 2024 - data, line-up, bilety

Czternasta edycja festiwalu Rock na Bagnie odbędzie się w dniach 5-6 lipca 2024 w Goniądzu na plaży nad Biebrzą. Bilety do nabycia na eBilet. Aktualny skład dostępny w osobnym wpisie.