logo
Festiwale
Rockowe Granie
TSA Michalski Niekrasz Kapłon
2022-12-04
Skin

Rockowe Granie 2023 [DATA, LINE-UP]


Rockowe Granie 2023 [DATA, LINE-UP]Foto: Facebook / Rockowe Granie
W połowie sierpnia odbędzie się szósta odsłona rockowego festiwalu połączonego z przeglądem kapel.

Rockowe Granie to impreza stworzona z serca. Główny pomysłodawca festiwalu, Krzysztof Uliasz, od początku jako priorytet obrał promocję mało znanych zespołów oraz integrację subkulturową. Stąd też wydarzenie stoi otworem praktycznie dla każdego - bez względu na wiek, ubiór, czy poglądy.

Od 2018 r. Rockowe Granie łączy elementy festiwalu muzycznego z przeglądem kapel. Swoich sił na scenie mogą spróbować zarówno muzycy, którzy dopiero stawiają swe pierwsze kroki, jak i ci, którzy już przyciągają większe tłumy. Całość utrzymywana jest w rodzinnej atmosferze, tak aby każdy czuł się swobodnie i miło mógł spędzić jeden z letnich weekendów.

Do tej pory na scenie Rockowego Grania wystąpili m.in. Denoi, Projekt Parabelum, Proletaryat, Gutek, Venflon, Metka, Materia, Snowblind, Over The Under, Zamaza, Hurrockaine czy Dormant Dissident.

Rockowe Granie 2023 - data, line-up, bilety

Szósta edycja Rockowego Grania planowana jest w terminie 18-19 sierpnia 2023. Kolejna edycja przynosi zmianę w postaci miejsca wydarzenia. Wkrótce poznamy dokładną lokalizację. Aktualny skład:

  • TSA Michalski Niekrasz Kapłon

Ponownie podczas imprezy odbędzie się Przegląd Kapel, w którym przewidziano nagrodę główną w wysokości 3000 PLN. Aby wziąć udział w przeglądzie należy wysłać zgłoszenie z dopiskiem “Przegląd Rockowe Granie” pod adres:

  • Krzysztof Uliasz
  • 68-300 Lubsko
  • ul. Reja 6/2

Wysyłając zgłoszenie należy dołączyć:

  • płytę CD z twórczością zespołu
  • parę słów o historii zespołu

Z pośród nadesłanych zgłoszeń organizator wybierze 10 zespołów, które wezmą udział w przeglądzie. Dla uczestników przeglądu zostanie zapewnione wyżywienie i napoje. Istnieje również możliwość nocowania na polu namiotowym. Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 marca 2023 r.