logo
Festiwale
Rock na Bagnie
2021-08-17
Skin

Rock na Bagnie: XII edycja potwierdzona!


Rock na Bagnie: XII edycja potwierdzona!Źródło: facebook.com/RockNaBagnieofficial

Jeszcze niedawno byliśmy świadkami pierwszej po pandemii, w pełni zorganizowanej edycji podlaskiego festiwalu Rock na Bagnie, a organizatorzy już zapowiedzieli kolejną odsłonę imprezy.

Tegoroczne Rock na Bagnie to jeden z pierwszych festiwali w Polsce, jaki mógł się odbyć przy udziale żywej publiczności z zachowaniem obostrzeń dotyczących COVID-19. Mimo panującej pandemii, niepewnej sytuacji z tym związanej oraz oburzenia ze strony niektórych, stałych bywalców festu (obowiązek bycia w pełni zaszczepionym oraz posiadania unijnego certyfikatu), Rock na Bagnie się odbył i ściągnął do Goniądza całkiem sporą publikę.

Podczas dwóch dni na plaży nad Biebrzą wystąpiło 20 kapel. Jak przystało na festiwal, który klimatem porównywany jest do starego Jarocina, nie mogło zabraknąć ikon polskiego punk rocka w postaci Pidżamy Porno, The Analogs, Sexbomby, Celi nr 3, czy Armii, która świętowała 30-lecie krążka “Legenda”. Po tak solidnym powrocie “do żywych” organizatorzy już wzieli się za prace nad kolejną odsłoną Bagna.

Rock na Bagnie XII - miejsce, termin

Tym samym znamy datę kolejnej, dwunastej edycji festiwalu Rock na Bagnie. Dwudniowa impreza jak zwykle odbędzie się w pierwszy weekend lipca, tj. w dniach 1-2 lipca 2022 r. w Goniądzu w powiecie monieckim. Wkrotce więcej informacji dotyczących zespołów oraz biletów.