logo
Newsy
Rammstein
2022-03-14
Skin

Rammstein zapowiada album "Zeit"


Rammstein zapowiada album "Zeit"Foto: YouTube / Rammstein Official

Światowa legenda industrial metalu zespół Rammstein zapowiada album "Zeit". 11 marca 2022 w sieci pojawił się tytułowy singiel promujący ósme wydawnictwo Niemców. Poznaliśmy również dokładną premierę najnowszej płyty.

Raczej mało kto spodziewał się, że po premierze poprzedniego wydawnictwa, zatytułowanego po prostu "Rammstein", tak szybko dostaniemy zapowiedź nowego krążka. Przypomnijmy, że siódmy longplay ukazał się po niemal 10 latach od premiery "Liebe ist für alle da".

Szczęście w nieszczęściu przyszła pandemia, Rammstein zaczął przekładać terminy swojej stadionowej trasy i tym samym powstała wolna luka, którą trzeba było jakoś wypełnić.

Till Lindemann i spółka postanowili nie siedzieć z założonymi rękoma. Panowie potrzebowali w sumie dwóch lat, aby stworzyć jedenaście kawałków. Pierwszy z nich już poznaliśmy, zaś na resztę przyjdzie nam czekać do 29 kwietnia 2022. To właśnie wtedy ukaże się album "Zeit".

Rammstein wystąpi na PGE Narodowym

15 maja 2022 startuje druga odnoga przełożonej, europejskiej trasy stadionowej Rammstein. 16 lipca 2022 kapela zagra wyprzedany koncert na PGE Narodowym w Warszawie.