logo
Newsy
Pull The Wire
ZEW się budzi Festiwal
2022-11-11
Skin

Pull The Wire otwiera line-up ZEW się budzi Festiwal 2023


Pull The Wire otwiera line-up ZEW się budzi Festiwal 2023Foto: Facebook / Pull The Wire

Organizatorzy ZEW się budzi Festiwal ogłosili pierwszego wykonawcę czwartej edycji imprezy. W przyszłym roku do Ustrzyk Dolnych zawitają muzyczni kowboje z Pull The Wire.

Zespół Pull The Wire rozpoczął działalność w 2006 roku. Załoga przyjaciół z Żyrardowa tworzy muzykę w stylistyce punk rocka, czerpiąc inspirację m.in. z kalifornijskiej sceny. Grają mocno, dynamicznie, ale również melodyjnie, bo jak sami mawiają, właśnie takie combo najlepiej sprawdza się podczas występów na żywo, które stanowią sedno Pull The Wire. 

Jak na prawdziwych punkowców przystało, grupa w tekstach swoich piosenek nie stroni od kontrowersyjnych tematów, jednak przeplata je z humorystycznymi, ironicznymi utworami. Zespół zgrał setki koncertów oraz wystąpił na scenach najpopularniejszych festiwali w Polsce. Formacja posiada na swoim koncie trzy longplay'e oraz jedną EP-kę. Dyskografię zamyka wydana w 2021 roku płyta “Życie to western”.

ZEW się budzi Festival IV - data, line-up, bilety

Czwarta edycja ZEW się budzi Festiwal odbędzie się w dniach 29 kwietnia - 1 maja 2023 w Ustrzykach Dolnych. Więcej informacji w osobnym wpisie.