logo
Newsy
Pull The Wire
Czochraj Bobra Fest
2021-12-04
Skin

Pull The Wire na Czochraj Bobra Fest 2022


Pull The Wire na Czochraj Bobra Fest 2022Foto: facebook.com/pullthewireband

Organizatorzy Czochraj Bobra Fest ogłaszają kolejny zespół, który wystąpi na najbliżej edycji festiwalu. Skład imprezy uzupełnia grupa Pull The Wire, dla której będzie to już trzecia wizyta na Czochraj.

Pull The Wire to zespół z Żyrardowa grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełne, ale inteligentnie, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie braknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Muzycznie – nie wiesz, czy wyzerujesz ostatnią butelkę w Kalifornii, czy w bramie polskiego podwórka rodem z lat 90. 

Do tej pory kapela wydała trzy pełne albumy: “W Polsce jest ogień” (2014), “Negatyw” (2017) oraz najnowszy “Życie to western” (2021). W dyskografii znajdziemy również wydaną w 2019 roku EP-kę “Sztuka Przemijania”.

Czochraj Bobra Fest 2022 - termin, bilety, line-up

XII edycja Czochraj Bobra Fest odbędzie się w dniach 14-17 lipca 2022 na Błoniach w Namysłowie. Ponownie na uczestników będą czekać trzy festiwalowe sceny (Mała, Duza, Sound System). Aktualny lineup oraz informacje dotyczące biletów znajdziecie tutaj.