logo
Single
Voo Voo
2022-10-24
Skin

Posłuchaj singla "Beztrosko" zespołu Voo Voo


Posłuchaj singla "Beztrosko" zespołu Voo VooFoto: Youtube / Agora Muzyka

Zespół Voo Voo wypuścił kolejny singiel promujący najnowszy album “Premiera”. Na płycie znajdziemy 11 autorskich utworów, w tym znane już publiczności “Bezruch” nagrany wspólnie z wybitną kompozytorką, pianistką i wokalistką – Hanią Rani, jak również utwór ”Łajba” z udziałem wyjątkowej artystki Mashy Natanson. Większość piosenek została zarejestrowana "na setkę” podczas improwizacji na żywo w studio.

“Premiera” ukaże się już w najbliższy piątek, 28 października. O pracy nad najnowszym wydawnictwem wypowiada się lider Voo Voo, Wojciech Waglewski:

Przy okazji tych nagrań doszło do fantastycznej współpracy z dwiema kobietami: Mashą Natanson, której talent naprawdę zasługuje na rozpowszechnienie i jeśli choć trochę nam się to udało to już jest to sukces. Spotkanie z Hanią Rani było wyjątkowo i zaskakująco wręcz spójne, gdyż jak się okazało moja anarchia harmoniczna i nieprzewidywalność inwencji muzyków zespołu są jej bliskie. Spotkania zespołu w studiu były bardzo intensywne. Nagrania trwały krótko po to by nie uronić nic z energii, którą mamy nadzieję przenieść na scenę za niebawem. To jest płyta Voo Voo, brzmi jak płyta Voo Voo, wygląda jak płyta Voo Voo i smakuje jak płyta Voo Voo. Smacznego… Wagiel

Poniżej klip do najnowszego numeru “Beztrosko” oraz tracklista albumu.

 1. Ochota (gościnnie Hania Rani)
 2. Leżozwierz
 3. Ulicy okno
 4. Się porobiło
 5. Łajba (gościnnie Masha Natanson)
 6. Beskidy
 7. Bez saxu
 8. Bez sensu
 9. Bez nerw
 10. Beztrosko
 11. Bezruch (gościnnie Hania Rani)