logo
Single
Noconcreto
2022-04-08
Skin

"Płoń" - posłuchaj nowego singla Noconcreto


"Płoń" - posłuchaj nowego singla NoconcretoFoto: YouTube / Noconcreto [Official]

Warszawski zespół Noconcreto prezentuje kolejny singiel zapowiadający najnowszą płytę. Do sieci trafił właśnie kawałek zatytułowany “Płoń”. W październiku zeszłego roku kapela pochwaliła się utworem “Sky Is The Limit”.

Cytując zespół:

Utwór "Płoń" był jednym z pierwszych utworów jaki powstał po tym jak w 2019 postanowiliśmy znowu spotkać się po latach w sali prób. 
Po premierze naszego pierwszego singla  S.I.T.L (29.10.2021) i na fali zaangażowania w powrót zespołu postanowiliśmy nakręcić kolejny teledysk właśnie do utworu “Płoń” i wypuścić go jako drugi singiel jeszcze w zeszłym roku. Prace nad teledyskiem przeciągnęły się i kiedy dobiegały końca wybuchła wojna na Ukrainie. Nie sądziliśmy, że temat utworu który dotyczy globalnych spraw i konfliktów,  tak bardzo wpisze się w obecną sytuację ataku Rosji na Ukrainę, którego zdecydowanie się sprzeciwiamy!

Noconcreto wystąpi na Frozen Sun Fest

Już 9 lipca 2022 w Warszawie na Letniej Scenie klubu Progresja odbędzie się pierwsza odsłona Frozen Sun Fest. Headlinerem będzie ikona polskiej sceny death metal Decapitated. Na scenie usłyszymy również m.in. Noconcreto. Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie tutaj.