logo
Koncerty
Perturbator
Carpenter Brut
2023-08-09
Skin

Perturbator oraz Carpenter Brut wystąpią w Polsce w 2023


Perturbator oraz Carpenter Brut wystąpią w Polsce w 2023Foto: Facebook / Perturbator

Perturbator i Carpenter Brut to nazwy, których fanom mrocznej elektroniki nie trzeba przedstawiać. Zarówno James Kent, jak i Bret Halford po mistrzowsku łączą swoje inspiracje, w których na pierwszy plan rzucają się synthpop, estetyka lat 80’ oraz muzyka gitarowa spod znaku rocka, post-punka czy thrash metalu. Dodając do tego niesamowitą oprawę świetlną oraz wizualizacje show obu muzyków trzyma w napięciu od początku do samego końca. 

Oba projekty miały okazję wystąpić już w Polsce - w tym na Pol'and'Rock Festival. Perturbator zaliczył koncert jeszcze w Kostrzynie nad Odrą w 2019 roku, natomiast Carpenter Brut zaszczycił nas swoją obecnością w Czaplinku podczas tegorocznej edycji festiwalu. Już tej jesieni fani dark synthów będą mieli zobaczyć ten duet na dwóch koncertach w Polsce.

Perturbator i Carpenter Brut ponownie w Polsce - daty, bilety

Jesienią odbędą się dwa polskie koncerty zespołów Perturbator oraz Carpenter Brut. 8 listopada 2023 kapele wystąpią w warszawskiej Progresji, natomiast 9 listopada 2023 duet zawita do Areny Gliwice. Obydwa wieczory otworzy amerykański skład HO99O9. Bilety dostępne u organizatora eventów - agencji WiniaryBookings.