logo
Single
2023-01-12
Skin

Periphery: posłuchaj singli "Wildfire" oraz "Zagreus"


Periphery: posłuchaj singli "Wildfire" oraz "Zagreus"Foto: Facebook / Periphery

Amerykańska formacja Periphery wypuściła do sieci dwa nowe utwory. Już teraz możemy zapoznać się z singlami "Wildfire" oraz “Zagreus”, które promują najnowszy, piąty album pt. “Periphery V: Djent is Not a Genre”. 

Fani djentów oraz wirtuozerii założyciela zespołu, Mishy Mansoora, nie mają powodów do narzekań. Po 4 latach od ukazania się “Hail, Stan” kapela nadal jest w gazie, zaś miłośnicy headbangu już teraz powinni zadbać o odpowiednie naoliwienie swoich karków, ponieważ grupa zaczyna od naprawdę wysokiego C.

Album “Periphery V: Djent is Not a Genre” pojawi się 10 marca 2023 nakładem 3DOT Recordings. Jak donosi gitarzysta Mark Holcomb, zespół spędził na “piątce” najwięcej czasu niż na jakimkolwiek innym wydawnictwie. 

Wyznaczyliśmy cele i daliśmy z siebie jeszcze więcej. Po drodze jeszcze bardziej zbliżyliśmy się jako zespół. Jesteśmy bardzo dumni z końcowych rezultatów. Chciałem również wspomnieć, jak bardzo jesteśmy wdzięczni naszym fanom za okazaną cierpliwość w oczekiwaniu na ten krążek.

Teacklista “Periphery V: Djent is Not a Genre”:

  1. Wildfire
  2. Atropos
  3. Wax Wings
  4. Everything is Fine!
  5. Silhouette
  6. Dying Star
  7. Zagreus
  8. Dracul Gras
  9. Thanks Nobu