logo
Single
Patrycjusz "Nullo" Kochanowski
2022-03-27
Skin

Nullizmatyk, Filipek oraz Kamil Bednarek w numerze "Nadzieja"


Nullizmatyk, Filipek oraz Kamil Bednarek w numerze "Nadzieja"Foto: YouTube / NULLIZMATYKA

Legenda polskiej sceny rap - Patrycjusz Kochanowski a.k.a. Nullo - oraz Filip Jan Marcinek a.k.a. Filipek prezentują kolejny singiel ze swojej najnowszej płyty. Do sieci trafił kawałek “Nadzieja” z gościnnym udziałem Kamila Bednarka. Utwór znajdzie się na nadchodzącym albumie “Antyviral”. Wcześniej Mc's pochwalili się tytułowym numerem oraz singlem “Hotel Odyseusz”.

Dochód z klipu przeznaczony zostanie na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie. Jak możemy przeczytać w opisie na YouTube:

Nadzieja’ jest bezkompromisowym, przepełnionym uczuciami komentarzem trzech artystów, do aktualnej sytuacji na Ukrainie. Nullizmatyk, Filipek oraz Kamil Bednarek połączyli wokalne siły, aby wspólnym numerem nieść miłość, świadomość i nadzieję na lepsze jutro, o którą tak ciężko, szczególnie w obliczu wojny, która jest tuż za rogiem.

Z inicjatywy Bartosza Wołochacza, utwór został opatrzony teledyskiem, w którym autorzy chcieli zobrazować ogrom emocji, towarzyszących nam podczas tych ciężkich tygodni. W klipie wykorzystano fotografie, obrazujące ogrom ludzkich tragedii na Ukrainie. Fotografie udało się pozyskać dzięki życzliwości Macieja Stanika. Obrazy te niosą ze sobą autentyczny przekaz z miejsc objętych działaniami wojennymi… Całość dopełniają wizerunki ukraińskich osób, które znalazły bezpieczne schronienie w Polsce, decydując się na wystąpienie w tym przejmującym obrazie.

Premiera albumu “Antyviral” odbędzie się 13 maja 2022. Pre-ordery dostępne tutaj.