logo
Koncerty
2023-11-15
Skin

Nosowska, Król i Miuosh - WrocLove Fest 2024


Nosowska, Król i Miuosh - WrocLove Fest 2024

W przyszłym roku we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowa edycja WrocLove Fest. Z okazji Dnia Kobiet dnia 8 marca 2024 w Hali Stulecia wystąpią Kasia Nosowska, Błażej Król oraz Miuosh wraz z muzykami z FDG. Orkiestry. Oprócz pełnych setów możemy spodziewać się również niecodziennych muzycznych kolaboracji przygotowanych specjalnie na wrocławski koncert.

Bilety na to wydarzenie dostępne są na platformie Ticketmaster.

Nosowska to klasa sama w sobie. Artystka wydaje płytę wtedy, kiedy ma coś do powiedzenia. Ostatnia pt. “Degrengolada” ukazała się w maju 2023 roku. Poza materiałem z najnowszego krążka, podczas koncertu będzie można usłyszeć również najważniejsze utwory z solowej kariery wokalistki.

Miuosh, po owocnej współpracy z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”, powrócił z nowym albumem studyjnym po blisko czteroletniej przerwie od ostatniego solowego wydawnictwa. Znany z bezkompromisowego podejścia do tworzenia muzyki i grania jej na żywo, obecny na scenie od ponad dwudziestu lat tekściarz, kompozytor, raper i producent szykuje wyjątkowe show z udziałem muzyków z FDG. Orkiestry.

Błażej Król od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej. Ze swoim najnowszym albumem "W Każdym (polskim) Domu” i jako jedna z gwiazd trasy Męskie Granie zwiedził cały kraj, a ostatnio, razem z Kasią Nosowską, wystąpił w superprodukcji Beksiński.Live m.in. we wrocławskiej Hali Stulecia.