logo
Festiwale
NEXT FEST Music Showcase & Conference
2023-11-03
Skin

NEXT FEST Music Showcase & Conference 2024 [DATA]


NEXT FEST Music Showcase & Conference 2024 [DATA]Foto: Facebook / NEXT FEST Music Showcase & Conference
W kwietniu w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja festiwalu stworzonego ku inspiracji publiczności, mediów i branży muzycznej.

Debiutanci wśród gwiazd i gwiazdy wśród debiutantów, kilkanaście klubów, sceny plenerowe, koncerty, panele dyskusyjne, wydarzenia towarzyszące, warsztaty – wiosną 2023 roku Poznań był muzyczną stolicą Polski – tyglem łączącym muzykę i ludzi, emocje i wiedzę, wrażenia i doświadczenia. Tutaj skrzyżowały się drogi publiczności i delegatów – artystów, artystek, managerów, dziennikarzy, przedstawicieli wytwórni czy instytucji kultury – łącznie kilku tysięcy ludzi kochających muzykę.

W połowie kwietnia 2024 odbędzie się druga edycja NEXT FEST Music Showcase & Conference. Jest to miejsce, w którym uczestnicy odkryją nowe, ulubione zespoły, artystki i artystów gotowych stać się "the next big thing”. To miejsce, gdzie można poczuć wsparcie dla różnych idei i nurtów, zobaczyć na własne oczy potencjał zjawiskowej muzyki oraz poznać osoby, które profesjonalnie urzeczywistniają marzenia debiutujących gwiazd.

Przez długi czas Poznań kojarzył się z festiwalem Spring Break promującym młodych artystów, będącym miejscem spotkań polskiej branży muzycznej. Przez pandemię na trzy lata zniknęły z wiosennych kalendarzy spotkania, wędrówki między klubami, niecodzienne wydarzenia i koncerty przyszłych gwiazd. Tylko w Poznaniu udało się stworzyć niezapomnianą aurę i muzyczne zjawisko na miarę XXI wieku, które NEXT FEST Music Showcase & Conference postanowiło podtrzymać.

NEXT FEST Music Showcase & Conference - data, line-up, bilety

Druga edycja NEXT FEST Music Showcase & Conference odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2024 roku w Poznaniu. Organizatorem wydarzenia jest poznańska agencja Good Taste Production i Fundacja Dwie Sztuki. Aktualnie trwa nabór dla zespołów oraz delegatów. Formularz dostępny na stronie festiwalu.

Wkrótce informacje o biletach oraz pierwsze ogłoszenia.