logo
Newsy
Rock na Bagnie
2024-03-14
Skin

Nabór wolontariuszy na Rock na Bagnie XIV


Nabór wolontariuszy na Rock na Bagnie XIVFoto: Facebook / ROCK NA BAGNIE (OFFICIAL)

Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego – formalny organizator festiwalu Rock na Bagnie, podobnie jak w latach ubiegłych, ogłasza nabór wolontariuszy chcących pracować przy organizacji XIV edycji festiwalu.

Zespół wolontariuszy to około 30 osób, które jako pomocnicy organizatorów wykonują przeróżne zadania (m.in: dbanie o czystość placu, pomoc w prowadzeniu recepcji, zaplecza sceny, bram wjazdowych i innych drobnych czynności, których podczas imprezy jest wiele). Nie jest to praca lekka, ale dająca ogromną satysfakcję, za którą organizatorzy oferują:

  • darmowe posiłki (także vege)
  • wydzielone miejsce pod namiot
  • ubezpieczenie NNW
  • zestaw festiwalowych gadżetów wraz z koszulką
  • pracę w fajnym zespole z możliwością podejrzenia organizacji dużej imprezy od środka, co może być szczególnie interesujące dla osób chcących w przyszłości organizować  koncerty, festiwale czy inne imprezy plenerowe

Praca wolontariusza trwać będzie w dniach 03-07.07.2024 r. (w sumie 5 dni).  Mile widziane osoby, które już były wcześniej wolontariuszami, jak i zupełnie nowe, nie bojące się pracy, a jednocześnie chcące poznać Festiwal od kulis.

Zgłoszenia (tylko od osób pełnoletnich)  z podaniem danych kontaktowych (imię, nazwisko, telefon) prosimy przesyłać na adres: fundacja@monki.pl