logo
Newsy
Krzywizna Fest
Misscore
2023-02-28
Skin

Misscore otwiera line-up Krzywizna Fest 2023


Misscore otwiera line-up Krzywizna Fest 2023Foto: Facebook / MISSCORE

W sobotę 25 lutego 2023 odbył się finałowy koncert festiwalu Gostyńskie Rockowania. Na scenie GOK “Hutnik” wystąpiło czterech finalistów wyłonionych z koncertów eliminacyjnych. Mowa o zespołach Misscore, TainT, Klangor oraz Hengelo

Ten pierwszy nie tylko zgarnął voucher o wartości 1000 PLN od Kuźni Reklamy, ale również została mu przyznana Nagroda Publiczności, co oznacza, że kapelę zobaczymy podczas kolejnej edycji Krzywizna Fest.

A kim jest Misscore? To założony w 2010 r. rockowy zespół, któremu nie obce są zabójcze i wpadające na stałe w świadomość melodyjne utwory. Liderem grupy jest wokalistka oraz autorka tekstów Natalia Rygiel - uczestniczka 8. edycji programu The Voice of Poland.  

Misscore posiada na swoim koncie kilka singli: “Rapeseed”, “Hopes”, “Things Behind”, “Inside” czy “Endless”, a kapela nieustannie pracuje nad pierwszym, pełnoprawnym krążkiem.  W 2022 ukazał się utwór “Never”.

Skład grupy tworzą:

  • Natalia Rygiel - wokal
  • Krystian Suchorab - gitara
  • Jarosław Bielecki - perkusja
  • Mateusz Dźwigała - synth
  • Dominik Puchała - bass

Krzywizna Fest 2023 - data, line-up, bilety

Szósta edycja Krzywizna Fest odbędzie się jak zwykle w październiku w Gostyńskim Ośrodku Kultury “Hutnik”. Wkrótce poznamy dokładną datę oraz kolejne zespoły.