logo
Newsy
Pol'and'Rock Festival
2024-05-21
Skin

Michael Patrick Kelly gwiazdą Pol'and'Rock Festival 2024


Michael Patrick Kelly gwiazdą Pol'and'Rock Festival 2024Foto: Facebook / Michael Patrick Kelly

Jurek Owsiak ogłosił kolejnego wykonawcę, który wystapi podczas jubileuszowej edycji Pol'and'Rock Festival. Tym razem skład festiwalu uzupełnił znany z takich hitów jak  “Beautiful Madness”, ”Throwback” i "Blurry Eyes” - Michael Patrick Kelly.

Michael Patrick Kelly jest twórcą, który w swojej sztuce doskonale potrafi balansować między artystyczną integralnością, emocjonalnym przesłaniem i pop-rockowymi zabiegami produkcyjnymi. Początki jego kariery to przede wszystkim występy jako Paddy Kelly w kultowym kolektywie rodzinnym - The Kelly Family. Dorobek M.P Kelly'ego to ponad 20 milionów sprzedanych płyt oraz współpraca z artystami z różnych gatunków muzycznych. Muzyk jest również zaangażowanym aktywistą społecznym, który od wielu lat podróżuje po całym świecie, budując mosty ponad granicami politycznymi i przeciwko społecznym wykluczeniom – między innymi za pomocą swojego projektu #PeaceBell.

Wśród pozamuzycznych działalności, Michael Patrick Kelly dzieli się także swoją wiedzą i doświadczeniem jako trener w popularnych programach telewizyjnych, takich jak “The Voice of Germany” oraz ”Sing meinen Song”. Jego charakterystyczny głos obejmujący aż cztery oktawy, charyzmatyczna prezencja sceniczna i autentyczny kontakt z publicznością sprawiają, że każdy jego koncert to niezapomniane przeżycie. Ostatnia trasa koncertowa artysty, pt. "B.O.A.T.S” (Based On A True Story) objęła 55 elektryzujących występów w całej Europie, zaś Michael przyciągnął na swoje występy ponad 300 000 widzów.

Pol'and'Rock Festival 2024 - data, line-up

Jubileuszowa 30. edycja Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024 na płycie dawnego lotniska Czaplinek-Broczyno. Wstęp na festiwal jest darmowy. Aktualny line-up w osobnym wpisie.