logo
Koncerty
Maneskin
2021-09-27
Skin

Måneskin ponownie w Polsce. Zwycięzcy Eurowizji 2021 wystąpią w Warszawie


Måneskin ponownie w Polsce. Zwycięzcy Eurowizji 2021 wystąpią w WarszawieŹródło: facebook.com/maneskinofficial

W przyszłym roku zespół Måneskin ponownie odwiedzi nasz kraj. Po występie na SuperHit Festival w Sopocie oraz pierwszym, regularnym koncercie na Open'er Park, zwycięzcy Eurowizji 2021 raz jeszcze zawitają do Polski. Tym razem za sprawką ogłoszonego, europejskiego tournée Loud Kids on Tour 2022, które wystartuje 6 lutego w Londynie.

Måneskin zagra w Warszawie - termin, bilety

Polski koncert zespołu Måneskin odbędzie się 15 lutego 2022 12 maja 2023 w Warszawie w COS Torwar Organizatorem koncertu jest agencja Alter Art. Bilety dostępne w serwisie eBilet

Dzięki ich surowemu, energetycznemu brzmieniu Måneskin przywrócili rock'n'roll na szczyty światowych list przebojów. Victoria (bas), Damiano (wokal), Thomas (gitara) i Ethan (perkusja) zaczynali wspólną działalność w 2015 r., grając na ulicach Rzymu. Kilka lat później podbijają świat jako jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów nowego pokolenia. W tym roku formacja wygrała Eurowizję kawałkiem "Zitti E Buoni", co poskutkowało ogromnym skokiem sprzedaży ich muzyki, a w zaledwie kilka tygodni od sukcesu w Rotterdamie mogli pochwalić się złotem oraz platyną w kilkunastu krajach.

Ich drugi album "Teatro d’ira – Vol. I" miał premierę 19 marca 2021 r., a w lipcu ukazało się wideo do "I Wanna Be Your Slave", które już pierwszego dnia po premierze uzyskało ponad 6,5 miliona odtworzeń, stając się numerem 1 na YouTube we Włoszech oraz plasując się w Top 20 najpopularniejszych klipów muzycznych na świecie. W ostatnich miesiącach Måneskin pobił szereg rekordów, stając się między innymi pierwszym włoskim zespołem, który w tym samym czasie umieścił dwa kawałki ("Beggin'" i "I Wanna Be Your Slave") w Top 10 w UK.