logo
Koncerty
Lord of the Lost
2023-08-09
Skin

Lord of the Lost na dwóch koncertach w Polsce w 2024


Lord of the Lost na dwóch koncertach w Polsce w 2024Foto: Facebook / Knock Out Productions

Po wyprzedanym zimą 2022 roku koncercie w stolicy niemiecka formacja Lord of the Lost raz jeszcze zawita do Polski. Tym razem reprezentanci Niemiec w konkursie Eurowizji zagrają w naszym kraju 2 koncerty, świętując swoje 15-lecie. Przypomnijmy, że zespół miał wystąpić podczas Mystic Festival 2023, ale z powodu problemów technicznych ich koncert został odwołany.

Dwa koncerty Lord Of The Lost w Polsce - daty, bilety

W drugiej połowie kwietnia kapela Lord of the Lost ponownie zawita do naszego kraju. Wydarzenia odbędą się kolejno 25 kwietnia 2024 w warszawskiej Progresji oraz 26 kwietnia 2024 w krakowskim Klub Studio. Bilety na oba koncerty dostępne na Knock Out Mustic Store.

Ceny:

  • 109 PLN - I Pula
  • 119 PLN - przedsprzedaż
  • 140 PLN - w dniu koncertu

Jurorzy i widownia tegorocznej Eurowizji ich pokochali, dzięki czemu z miejsca awansowali do Wielkiego Finału. Ale czy to może dziwić? Jeśli ktoś atakuje mainstream takim numerem jak “Blood & Glitter”, to nie da się przejść niezauważonym. Chodzi w końcu o niezwykle przebojowy, marszowo-industrialowy metal po gotycku z żelaznym riffem i trafnie dobranymi pojedynczymi melodiami klawiszy. 

Co więcej, podopieczni Napalm Records nie są niewolnikami jednego hitu, bo produkują ich dziesiątki. Przekłada się to nie tylko na coraz większą liczbę koncertowych szlagierów, które usłyszymy na warszawskim i krakowskim występie, ale także na popularność – najnowszy krążek kapeli zatytułowany “Blood & Glitter” był najchętniej kupowanym albumem w Niemczech w tygodniu premiery. Droga na szczyt? Lord of the Lost cały czas mają głód na więcej, nic ich nie zatrzymuje.