logo
Patronat
The Sixpounder
Książ Rock Zone Festiwal
TSA Michalski Niekrasz Kapłon
2022-02-22
Skin

Książ Rock Zone Festiwal 2022 [DATA, BILETY, LINE-UP]


Książ Rock Zone Festiwal 2022 [DATA, BILETY, LINE-UP]Foto: facebook.com/ksiazrockzone
Po dwuletniej przerwie w miejscowości Książ Wielkopolski odbędzie się kolejna odsłona kameralnego festiwalu poświęconego muzyce rockowej.

Książ Rock Zone Festiwal to muzyczny projekt, który narodził się kilkanaście lat temu z ogromnej miłości i pasji do muzyki rockowej. Jest to projekt, który z każdą kolejną edycją stawał się coraz popularniejszy nie tylko w naszym regionie, ale w całym kraju meldując się na stałe na festiwalowej mapie Polski. Książ Rock Zone Festiwal to impreza, na którą przyjeżdżają miłośnicy muzyki na żywo z całego kraju.

Książ Rock Zone Festiwal 2022 - data, bilety, line-up

Tegoroczna, siódma odsłona festiwalu odbędzie się 30 lipca 2022 31 lipca 2022 w miejscowości Książ Wielkopolski w Ogrodach Strzeleckich. Dotychczas na deskach Książ Rock Zone wystąpili m.in. KAT & Roman Kostrzewski, Nocny Kochanek, Percival Schuttenbach, Cochise, Materia, ThermiT, Moyra czy Alcoholica.

Aktualny line-up wygląda następująco:

  • 16:25 - Neaghi
  • 17:20 - Młot Na Czarownice
  • 18:30 - The Sixpounder
  • 20:00 - Quo Vadis
  • 21:30 - TSA Michalski Niekrasz Kapłon

Wstęp na festiwal - wolny. Jeśli jednak chcielibyście dołożyć swoją cegiełkę i zostać współorganizatorami festiwalu, to klikając tutaj zostaniecie przekierowani do specjalnej zrzutki.