logo
Koncerty
Snowblind
2022-04-11
Skin

Koncert Snowblind oraz Free Air w Żorach


Koncert Snowblind oraz Free Air w Żorach

23 kwietnia w śląskich Żorach w Ozi Pub odbędzie się wspólny koncert zespołów Snowblind oraz Free Air. Wjazd: 15 PLN płatne na bramce.

Katowicka formacja Snowblind powstała w 2015 r., a w obecnym składzie funkcjonuje od 2020 r. W swojej twórczości muzycy łączą elementy modern rock oraz groove metalu, czego wypadkową jest piorunująco uzależniający materiał. Kapela posiada na swoim koncie dwie EP-ki: “Before I Die I Want To” (2017) i “Retrospekcje” (2020) oraz dwa single: cover “Wodymidaj” i najnowszy “H8ER”.

Snowblind to laureaci takich wydarzeń jak Skoda Auto Muzyka, Alps Music Challenge, Mayday Rock Festival, Festiwal Error czy Rock May Festival, Formacja zagrała do tej pory kilkadziesiąt koncertów m.in. u boku zespołów: Nocny Kochanek, Acid Drinkers, SIQ, Materia, Proletaryat czy Bracia Figo Fagot.  W 2018 r. zespół zagrał na 24th Pol'and'Rock Festival podczas, którego wystąpił na scenie Viva Kultura w Pokojowej Wiosce Kryszny

Free Air to 5 planet, których słońcem jest muzyka. To przestrzeń, w której cisza miesza się z dźwiękiem i wolnością. To rock, który płonie w sercach, głowach i żyłach. Zespół z Cieszyna zaprasza do wspólnej przestrzeni muzycznej, do międzyplanetarnej podróży w rytm utworów z wydanego w 2021 r. krążka “the octaves of mine”.