logo
Koncerty
Pale Mannequin
My Secret Haven
ATME
2021-10-20
Skin

Koncert Pale Mannequin, My Secret Haven oraz ATME we Wrocławiu


Koncert Pale Mannequin, My Secret Haven oraz ATME we WrocławiuFoto: facebook.com/PaleMannequin

21 listopada 2021 we Wrocławiu w Klubokawiarni Ceregiele 2.0 odbędzie się wspólny koncert trzech prog-rockowy kapel: warszawskiego zespołu Pale Mannequin oraz wrocławskich formacji My Secret Haven i ATME.

Bilety w cenie 25 PLN dostępne w GoOut. W dniu koncertu na bramce przyjdzie zapłacić 30 PLN. Otwarcie bram: 19:00. Start koncertu: 20:00.

Pale Mannequin to warszawski zespół, grający prog/art rocka. Łącząc odniesienia do klasyków z poszukiwaniem świeżych brzmień, zaprasza słuchacza w swój świat melancholii i tajemnicy.
Po dobrze przyjętym debiucie "Patterns in Parallel" (2018) w 2021 r. muzycy wydali drugi album zatytułowany "Colours of Continuity", skupiając się na szybszych kompozycjach i mocniejszych brzmieniach.

My Secret Haven to pięcioosobowy progresywny skład z Wrocławia. Zespół gościł niejednokrotnie na antenach stacji radiowych takich jak Radio Wrocław czy Program Czwarty Polskiego Radia oraz zagrał szereg koncertów. 8 września 2019 ukazał się debiutancki album zatytułowany "Maladjusted".

ATME to doświadczenie przestrzeni. To początek podróży do korzeni, do jedności z samym sobą i otaczającym go światem. Badając ocean myśli, staramy się odnaleźć samych siebie. Zachowaj spokój i po prostu oddychaj. W 2015 r. kapela wydała EP-kę “Forgiving Myself”, natomiast dwa lata później ukazał się debiutancki album studyjny “State of Necessity”. Dyskografię zamyka EP-ka “Mantrakora”, której premiera miała miejsce 6 września 2021.