logo
Koncerty
2024-03-08
Skin

Koncert No One Leaves, Junon Kyanon, Sphere Of Pulsar w Sopocie


Koncert No One Leaves, Junon Kyanon, Sphere Of Pulsar w SopocieFoto: Facebook / No One Leaves

Roadhog Booking zaprasza 29 marca 2024 na koncert do sopockiego Carnivale. W tzw. Wielki Piątek wystąpią:

  • No One Leaves
  • Junon Kyanon
  • Sphere Of Pulsar

Wjazd: 20 PLN płatne na bramce.

No One Leaves, to projekt zrodzony w 2022 roku w trójmieście wykonujący intensywny beatdown hardcore doprawiony akcentami metalcoru, mathcoru oraz sludge metalu. Prowokatorzy podscenicznej burzy hammerfistów i agresywnego moshu. Połamane kości, liczne obicia oraz popękane bębenki uszne to tylko niektóre ze skutków udziału w manifeście ich furii.

Junon Kyanon to pełne kontrastów trio ze Słupska powstałe w 2019 roku, którego styl muzyczny najłatwiej określić używając sformułowań takich jak electronicore czy nu metal. Obok rockowo-metalowych brzmień i potężnych breakdownów, ich utwory naszprycowane są elektroniką nawiązującą do wszelakich zdobyczy EDM takich jak gabber, techno czy drum & bass. Niejednokrotnie chwytliwe melodie utworów niosą ze sobą smutną i drastyczną warstwę liryczną.

Trójmiejski deathcore'owy pożeracz planet Sphere Of Pulsar zaprasza w odmęty kosmosu. Nisko strojone gitary, dźwięki rodem z anomalii i zergowe screamy, o to czego możecie się spodziewać. Jeżeli lubisz Chelsea Grin, Meshuggah albo Acacia Strain poczujesz się jak w domu.