logo
Koncerty
My Secret Haven
Queen Margot
2022-04-08
Skin

Koncert My Secret Haven & Queen Margot we Wrocławiu


Koncert My Secret Haven & Queen Margot we Wrocławiu

Pod koniec tego miesiąca we Wrocławiu odbędzie się wspólny koncert dwóch lokalnych kapel: My Secret Haven oraz Queen Margot. Wydarzenie odbędzie się dokładnie 30 kwietnia 2022 w klubie Alive. Wjazd: 20 PLN płatne na bramce.

My Secret Haven to pięcioosobowy skład z Wrocławia wykonujący progresywny rock / metal. Zespół gościł niejednokrotnie na antenach stacji radiowych takich jak Radio Wrocław czy Program Czwarty Polskiego Radia. Grupa zagrała jak dotąd szereg koncertów, w tym mini-trasę promującą debiutanckie wydawnictwo “Maladjusted”. 17 marca 2022 kapela opublikowała singiel “Dalej”.

Queen Margot powstał we Wrocławiu na przełomie 2018/2019 roku, ale ostateczny skład uformował się w sierpniu 2021. Girlsband tworzą cztery charyzmatyczne dziewczyny, które swoją grą i wizerunkiem rozgrzewają publikę do czerwoności. Poza pasją do muzyki, członkinie zespołu łączy również wyjątkowa przyjaźń, która sprzyja wspólnym przygodom i motywuje je do twórczego działania. Obecnie trwają prace nad materiałem na pierwszą autorską płytę.

Skład zespołu:

  • Joanna Kontowska – wokal
  • Paula Petri – gitara elektryczna
  • Ada Piskor – gitara basowa
  • Julia Bourguois – perkusja