logo
Koncerty
2022-12-05
Skin

KISS ponownie w Polsce w 2023


KISS ponownie w Polsce w 2023Foto: Facebook / Prestige MJM

KISS powraca do Polski. Muzycy spod znaku masek i pirotechniki postanowili znowu wystąpić przed polską publicznością i zaprezentować kolekcję swoich największych przebojów.

Łódzki występ w czerwcu 2022 roku nie mógł być ostatnim koncertem KISS w Polsce. Po takim niesamowitym show, jaki zespół dał w Atlas Arenie, musiała nastąpić powtórka. Tego oczekiwali nie tylko najzagorzalsi fani, ale cała muzyczna Polska. I teraz już wiadomo, że KISS znowu przyjedzie do Polski. Tym razem wstrząsną TAURON Areną Kraków.

KISS zagra w Polsce w 2023 - data, bilety

KISS wystąpi 19 czerwca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków w ramach trasy “End Of The Road”. Fani skupieni w KISS Army bilety kupią już 6 grudnia przy pomocy linku, jaki otrzymają na swoje skrzynki mailowe. Jednocześnie rozpocznie się także przedsprzedaż na www.biletserwis.pl. Dostęp do niej będą mieli użytkownicy, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie newslettera. Można to jeszcze zrobić do północy, 5 grudnia. 

Sprzedaż ogólna rozpocznie się 7 grudnia o godzinie 10:00, również za pośrednictwem platformy Bilet Serwis. W ofercie znajdą się m.in. pakiety VIP uwzględniające możliwość zrobienia zdjęcia z zespołem czy przyjścia na próbę dźwięku przed koncertem oraz pierwszeństwo wejścia na koncert. Szczegóły dotyczące każdego z trzech pakietów sprawdzić można na www.biletserwis.pl.

Organizatorem koncertu będzie agencja Prestige MJM.