logo
Festiwale
Kazimiernikejszyn
Karaś/Rogucki
Kaśka Sochacka
Dubioza Kolektiv
2022-12-16
Skin

Kazimiernikejszyn 2023 [SZCZEGÓŁY]


Kazimiernikejszyn 2023 [SZCZEGÓŁY]Foto: Facebook / Kazimiernikejszyn
W połowie lipca w Kazimierzu Dolnym odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja bezspinkowego festiwalu.

Kazimiernikejszyn to 5 dni miksu muzycznej jazdy, aktywności, natury, relaksu, jasnej strony mocy, bezspinkowej atmosfery i pomagania, a to wszystko w magicznym Kazimierzu Dolnym. Miasteczku, w którym wszyscy spotykają się w odpowiednim miejscu i czasie. 

Oprócz muzycznych wrażeń, na uczestników czeka jeszcze: Strefa Nudy, rekord śmiechu, Mała Strefa (dla dzieci), Kolorowe Ubezpieczenie Ostateczne, Tor Wsparć, Przegoście, rowerowy rajd tunelem, Kanioning, Karmonogram, Czas na P, silent disco na środku miasta, Paprowędrówki, Samolosy, które wiozą w wylosowaną część festiwalu i wiele innych atrakcji.

Dotychczas na scenie Kazimiernikejszyn wystąpili m.in. Kult, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Łąki Łan, Daria Zawiałow, Organek, Hey, Lao Che, Łona&Webber czy Julia Pietrucha. Jak zapowiadają organizatorzy, line-up tegorocznej edycji wydarzenia będzie sukcesywnie ogłaszany i ma być srogo.

Kazimiernikejszyn 2023 - data, line-up, bilety

Dziesiąta edycja festiwalu Kazimiernikejszyn odbędzie się w dniach 12-15 lipca 2023 w Kazimierzu Dolnym. Aktualny line-up wygląda następująco:

Czwartek, 13 lipca

  • Nosowska
  • Vito Bambino

Piątek, 14 lipca

  • Dubioza Kolektiv
  • Karaś/Rogucki
  • Kaśka Sochacka

Sobota, 15 lipca

  • Fisz Emade Tworzywo

W sprzedaży dostępne karnety, których ceny zaczynają się od 150 PLN oraz pakiety z noclegiem. Wejściówki dostępne tutaj.